Firma MILA działa na terenie Śląska i Zagłębia, oferując wynajem zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych. Doświadczenie, wypracowany wysoki standard usług oraz ciągłe poszerzanie oferty o nowe pojazdy pozwala nam kompleksowo realizować potrzeby klientów.

Jako jedna z niewielu firm na rynku zajmujemy się usługami najmu samochodów dostawczych. Oferujemy wynajem samochodów dostawczych na terenie całego województwa śląskiego. Wynajmujemy auta zarówno na krótki wynajem, jak również na dłuższy czas.

Nasza wypożyczalnia MILA AUTO Katowice to przede wszystkim sprawdzone samochody. Wynajmujemy je firmom i osobom prywatnym. Dysponujemy bardzo szeroką flotą samochodów. Wynajem samochodów dostawczych i osobowych Śląsk obejmuje samochody użytkowe, samochody z plandeką oraz te przystosowane do przewozu większej grupy osób. Wszystkie oferowane przez nas auta posiadają kompleksową homologację i pełny pakiet ubezpieczeniowy. Niewątpliwie są to samochody w 100% sprawne i sprawdzone z gwarancją bezpieczeństwa.

Oferujemy samochody zarówno dla klienta indywidualnego jak i biznesowego. Nasza wypożyczalnia samochodów jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Posiadamy gwarancję najlepszej ceny na rynku. Wszystkie auta obejmuje pełny pakiet ubezpieczeniowy. Nasza flota  to typowe samochody dostawcze, busy osobowe, autolawety i samochody z przyczepą. Dzięki temu można u nas wynająć samochód na każdą okazję, bez względu czy jest to przeprowadzka, czy też  transport materiałów budowlanych. 

Obszar działania naszej firmy to: Katowice, Chorzów, Bytom, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Świętochłowice, Zabrze, Gliwice, Będzin oraz w pozostałe miasta województwa Śląskiego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

kontakt@mila-auto.pl

+48 792 417 418

ADRES WYPOŻYCZALNI

ul. Gliwicka 234
40-860 Katowice
woj. Śląskie

GODZINY OTWARCIA

Pn – Pt: 8.00 – 18.00
Sobota: 8.00 – 13.00
Niedziela: kontakt telefoniczny